Kurban Çalışmaları

Amacımız yılda bir kez de olsa bu insanların kurban eti ile tanışmasını ve binlerce insanın bu organizasyonlar neticesinde kurban eti tatmalarını sağlamak..

Her yıl kurban bayramı döneminde özellikle Afrika’da olmak üzere kurban kesim faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk yaşayan Afrika’daki kardeşlerimizin sofralarına et bağışlamak, kurbanlarını yokluk ile mücadele eden kardeşlerimizle paylaşmak isteyen hayırseverlerimize vekil oluyor ve ekiplerimizle kurbanlık hayvanın kesimine ve dağıtımına kadar refakatçi oluyoruz.

Ayrıca kurban kesim anının videosunu hayırseverlerimizle paylaşıyoruz. Kurban organizasyonlarımız; ülkemizde kendi Vacip kurbanını kestiği halde fiyatların yüksek olmasından dolayı çocukları ve ebeveynleri için kurban kesmek isteyip de kesemeyen hayırseverlerin bu arzularını karşılamak için de imkan vermektedir.

ADAK, AKİKA ,ŞÜKÜR vb NAFİLE KURBANLARINIZ

Kurbanın kimin adına ve ne için kesileceği bilgisini ve vekaleti alarak, yılın her gününde Afrika’daki ihtiyaç sahipleri için kurbanlarınızın kesimini yapıyoruz ve kesim videosunu tarafınıza whatsapp üzerinden gönderiyoruz.