Hakkımızda

İnandım diyen bir kimsenin dil,ırk,mezhep ve meşrebine bakmadan ihtiyaç sahibi mağdur ve mazlum olan herkesin yardımına koşmak. Sevgi ile bir gönüle girip yürekleri feth etmek .

Gayret Derneğimiz hicbir cemaatin, partinin arka/ön bahçesi değildir , sadece Allah CC rızası için biraraya gelen gönüllülerden oluşmaktadır.

İYİLİK BULAŞICIDIR , GÖNÜLDEN GÖNÜLE YAYILIR.

 

MİSYONUMUZ
İhtiyacı olan her kesim arasında dil, ırk, mezhep, meşrep gözetmeksizin bir köprü vazifesi görerek ‘’ Kolaylaştırın Zorlaştırmayın Müjdeleyin Nefret ettirmeyin ‘’ ilkesince hayırda yarışanlar arasında örnek bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz tüm gönül coğrafyasında; Eğitim-sağlık-insani yardım ana eksenimizde ve bu eksende gelişmeye yönelik çalışmalara liderlik eden ve bu doğrultuda belirleyici güce sahip erdemli bir kurum olmaktır.

HEDEFİMİZ
Eğitim-sağlık-insani yardım alanlarında, Ümmetin birliği ve selameti için projeler üretip hayata geçirmek ve bu kulvarda hayır ihraç eden diğer kurumlar arasında yerini alıp bu mukaddes hizmet yarışında öncü olmak, diğer kardeş STK lar ile ortak bir çok projeler yürütmek.